SAMAN

Your Creativity Does Matter

Get Adobe Flash player

Usługi

Pełen zakres robót remontowo –budowlanych, a w szczególności specjalizujemy się w oblicowaniu podłóg.

Więcej

Produkty

Projektujemy i wdrażamy do produkcji serię innowacyjnych wykałaczek anatomicznych, które zrewolucjonizują higienę stomatologiczną.

Więcej

English Version 

Our main activities are renovation and construction works and creating innovative products for dental hygiene.

Learn more

Razem Tworzymy Twój Sukces ! / We Can Realize Your Success Together!

Przedsiębiorstwo SAMAN Eugeniusz Sokołowski powstało w 1998 roku. Świadczymy usługi na terenie Inowrocławia, Bydgoszczy, Torunia, a także całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach remontowych i wykańczaniu wnętrz domów, mieszkań, sklepów, biur oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Wykonując zlecenie dbamy o przemyślaną organizację, staranne wykonanie i porządek w trakcie prac, tak by wykonywany remont był jak najmniej uciążliwy dla Klienta.

Ponadto nasze usługi wyróżniają się terminowością, solidnością a przede wszystkim dokładnością realizowanych zleceń. Wszystkie prace wykonujemy z poszanowaniem sztuki budowlanej, dbając o estetykę i techniczne dopracowanie każdego detalu. Doradzamy i proponujemy wybór odpowiednich materiałów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przed przystąpieniem do działania przygotowujemy wycenę robocizny oraz materiałów, których klient nie musi wybierać osobiście takie jak: kleje, gipsy, rury, przewody, itp.

Pomożemy Ci odmienić Twoje mieszkanie, dom, biuro lub restaurację. Więcej szczegółów na temat naszej oferty wraz z telefonem kontaktowym, znajdziecie Państwo w katalogu USŁUGI. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszej firmy!

Więcej